KONKURS "Czas na sport" - głosuj na najciekawsze ujęcie lub film.

Po niżej zamieszczamy filmy konkursowe.

Filmy:


Tytuł: "Na rolkach"


Tytuł: "Na łyżwach"


Tytuł: Motocross - skok


Tytuł: Motocross - podjazd


Tytuł: Sports Motivation

Od niedzieli 29.11.2020r zapraszamy do głosowania na najciekawsze Waszym zdaniem ujęcie lub film.
Przypominamy, że głosujemy wysyłając e-mail z tytułem filmu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zamieściliśmy poniżej ankietę.
Chcielibyśmy sprawdzić czy wyniki ankiety będą porównywalne z wynikami głosowania. Wyniki ankiety opublikujemy po zakończeniu konkursu.
Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu, jest ono anonimowe.

Ankieta:

Które, ujęcie najbardziej się Tobie podoba

Projekt "Czas na sport" został dofinansowany w ramach programu "Centrum Inicjatyw Lokalnych - Regrantingowe 2020"

 

KONKURS  "Czas na sport"

Konkurs na realizację zapisu własną kamerą lub smartfonem formy dziennikarskiej, zapowiedź, wywiad, sonda lub po prostu zapis kamerą wideo innym urządzeniem, na temat ciekawego miejsca związanego ze sportem lub osoby uprawiającej dyscyplinę sportu. Zrealizowane materiały zostaną omówione warsztatowo a wyróżnione osoby otrzymają akredytację z której mogą skorzystać w czasie wakacji.
Zgłoszenia prób do 28 listopada b. r.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W konkursie "Czas na sport" wezmą też udział wybrane prace zrealizowane już wcześniej przez uczestników z kilku miejsc realizacji programu warsztatów.

Od najbliższej soboty 29 listopada b.r. można głosować na wybrane prace, zamieszczone na stronie (swoje typy proszę zgłaszać pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

Konsultacje prac dla zainteresowanych drogą elektroniczną. Proszę zgłaszać chęć konsultacji swoich zapisów kamerą lub aparatem. Nie publikujemy takich materiałów a uwagi warsztatowe przekazujemy tylko zainteresowanym autorom. Zgłoszenia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.również drogą tel. 880 383 887.

UWAGA Osoby zainteresowane warsztatami specjalistycznymi (zajęcia operatorskie w tym oświetleniowe, nauka filmu animowanego) prosimy o zgłoszenia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  W Poznaniu Fundacja "Filmowiec' ma do dyspozycji prywatne mini-studio i działające już z przystosowanym parkiem oświetleniowym oraz pierwszym stanowiskiem do filmu animowanego. Na razie planujemy zajęcia w każdą sobotę od 11.oo do 15.oo,  w małych 2 - 4 osobowych grupach.

Przypominamy również o możliwości zgłaszania filmów na festiwal "1 Minuta" - do 30 listopada 2020 roku.

Nasz adres:
Fundacja "Filmowiec"
ul. Mazowiecka 10
60-617 Poznań
NIP: 7811779179

Kontakt:
mail: biuro@kursfilmowy.pl

Socjalmedia i media:

Na możliwość subskrypcji kanału RSS
pozwalają pluginy zastosowane
w przeglądarkach.
Poniżej załączone zostały linki do pluginów:
przeglądarka "Fierfox"
przeglądarka "Chrome"
© 2020 kursfilmowy.pl Designed By