KONKURS "Czas na sport" - głosuj na najciekawsze ujęcie.

Po niżej zamieszczamy ujęcia konkursowe.

Filmy:


Tytuł: "Na rolkach"


Tytuł: "Na łyżwach"


Tytuł: Motocross - skok


Tytuł: Motocross - podjazd


Tytuł: Sports Motivation

Głosowania na najciekawsze Waszym zdaniem ujęcie przedłużone - do 14 grudnia 2020 roku.
Przypominamy, że głosujemy wysyłając e-mail z tytułem filmu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zamieściliśmy poniżej ankietę.
Chcielibyśmy sprawdzić czy wyniki ankiety będą porównywalne z wynikami głosowania. Wyniki ankiety opublikujemy po zakończeniu konkursu.
Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu, jest ono anonimowe.

Ankieta:

Które, ujęcie najbardziej się Tobie podoba

Projekt "Czas na sport" został dofinansowany w ramach programu "Centrum Inicjatyw Lokalnych - Regrantingowe 2020"

 

KONKURS  "Czas na sport"

Konkurs na realizację zapisu własną kamerą lub smartfonem formy dziennikarskiej: zapowiedź, wywiad, sonda lub po prostu zapis kamerą wideo innym urządzeniem, na temat ciekawego miejsca związanego ze sportem lub osoby uprawiającej dyscyplinę sportu. Zrealizowane materiały zostaną omówione warsztatowo a wyróżnione osoby otrzymają akredytację z której mogą skorzystać w czasie wakacji.
Zgłoszenia prób do 14 grudnia b. r.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W konkursie "Czas na sport" wezmą też udział wybrane prace zrealizowane już wcześniej przez uczestników z kilku miejsc realizacji programu warsztatów.

Na wybrane prace zamieszczone na stronie proszę głosować do 14 grudnia b. r.  (swoje typy proszę zgłaszać pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

Konsultacje prac dla zainteresowanych drogą elektroniczną trwają nadal. Proszę zgłaszać chęć konsultacji swoich zapisów kamerą lub aparatem. Nie publikujemy takich materiałów a uwagi warsztatowe przekazujemy tylko zainteresowanym autorom. Zgłoszenia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.również drogą tel. 880 383 887.

UWAGA Osoby zainteresowane warsztatami specjalistycznymi (zajęcia operatorskie w tym oświetleniowe, nauka filmu animowanego) prosimy o zgłoszenia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  W Poznaniu Fundacja "Filmowiec' ma do dyspozycji prywatne mini-studio i działające już z przystosowanym parkiem oświetleniowym oraz pierwszym stanowiskiem do filmu animowanego. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę od 11.oo do 15.oo,  w małych 2 - 4 osobowych grupach.

Nasz adres:
Fundacja "Filmowiec"
ul. Mazowiecka 10
60-617 Poznań
NIP: 7811779179

Kontakt:
mail: biuro@kursfilmowy.pl

Socjalmedia i media:

Na możliwość subskrypcji kanału RSS
pozwalają pluginy zastosowane
w przeglądarkach.
Poniżej załączone zostały linki do pluginów:
przeglądarka "Fierfox"
przeglądarka "Chrome"
© 2020 kursfilmowy.pl Designed By